ΕΙΣΑΓΩΓΗ | ΜΗΝΥΜΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ | ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ | ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΟΥΔΩΝ | ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ | ΝΕΑ / ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | ΚΕΝΤΡΟ ΜΕΛΕΤΗΣ | ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΙ ΕΤΑΙΡΙΑΣ

Αγαπητοί μαθητές και γονείς, η σωστή επιλογή του κατάλληλου φροντιστηρίου έχει καθοριστική σημασία για την εξέλιξη και επιτυχία των μαθητών.

Τα φροντιστήρια «Γνώμων» με αδιάλειπτη παρουσία στο χώρο της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης από το 1978, στοχεύουν στην επιτυχία των μαθητών τους στις σχολικές και τις Πανελλαδικές εξετάσεις, μέσω της παροχής όλων των απαραίτητων γνώσεων και εφοδίων που καθιστούν αυτό εφικτό.

Με γνώμονα το στόχο αυτό, προετοιμάζομε τους μαθητές μας με τον καλύτερο τρόπο, εξοικειώνοντας τους με τη διαδικασία της γραπτής εξέτασης και καθοδηγώντας τους στην εποικοδομητική μελέτη και οργάνωση του χρόνου τους. Με την αρωγή ενός επιτελείου έμπειρων και εξειδικευμένων καθηγητών, οδηγούμε το μαθητή στην κατάκτηση ολοένα και ψηλότερων στόχων, ώστε στη Γ’ Λυκείου η επιτυχία να είναι πλέον διασφαλισμένη.

Προσβλέπουμε με αισιοδοξία στο μέλλον, όχι μόνο γιατί έχουμε την απαραίτητη και σημαντική θέση στο φροντιστηριακό χώρο, αλλά γιατί η πείρα όλων αυτών των χρόνων συνεχούς επιτυχίας και ανάπτυξης μας επιτρέπει να είμαστε έτοιμοι για τη σωστή αντιμετώπιση των προβλημάτων και των επιλογών των υποψηφίων των Α.Ε.Ι.

Η διεύθυνση των φροντιστηρίων «Γνώμων»
Ανδρίτσος Χρήστος
Ελληνάκης Νίκος